KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15903397
nr 1590 3397
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, "Blommor i Gustavsbergskrukan". Signerad. Olja på duk, 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 53x45 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:29:28
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm